Інформація для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 13.05.2021 14:38

Фото без описуМиколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області повідомляє, що у зв’язку з передачею земель сільськогосподарського призначення державної власності до комунальної власності Миколаївської міської ради, орендою невитребуваних земельних часток (паїв), Управлінням земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області проводиться робота щодо приведення у відповідність діючих договорів оренди землі  в частині заміни сторони договору (орендодавця).

У зв’язку з чим, Вам необхідно звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області» за адресою   м. Миколаївка,  вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, буд. 29 з наступним переліком документів:

-    Заява;
До заяви додаються завірені згідно чинного законодавства України копії документів:
- паспорт заявника (для фізичної особи),
- довідка про ідентифікаційний податковий номер заявника (для фізичної особи);
- статут (для юридичної особи);
- довідка (ЄДРПОУ) з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (для юридичної особи);
- свідоцтво (виписка/витяг) про державну реєстрацію( для юридичної особи);
- довіреність, зареєстрована у встановленому законодавством порядку (у разі наявності),
- паспорт, довідка про ідентифікаційний податковий номер уповноваженої особи (у разі звернення по довіреності);
- договір оренди земельної ділянки;
-документи, що підтверджують підставу для  внесення змін до договору.

Консультації з вищезазначеного питання можна отримати в Управлінні земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області за адресою м. Миколаївка,  вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, буд. 29, тел. 0506256641.