"Народжені в вишиванках": краматорські майстрині подарують немовлятам 300 вишитих сорочок

Дата: 14.05.2021 09:58

Триста сорочок подарують новонародженим майстрині краматорського розмовного клубу «Файно» в рамках акції «Народжені в вишиванках», - повідомляє «Донеччина ТВ». «Ми відшили більше 300 сорочок. З них 100 вже відправили в Америку, Польщу, Чехію, Австрію. Вишиванки також поїдуть в різні куточки України. Мами в пологових будинках такий подарунок сприймають з посмішкою.

Ще не було таких випадків, щоб хтось відмовився від вишиванки», - говорить голова розмовного клубу «Файно» Оксана Муравльова. Національні обереги препіднесуть мамам немовлят 20 травня в День вишиванки.Подібну акцію волонтери влаштовують в пологових будинках Донецької області вже п'ятий рік поспіль. На цей раз до святкового набору додали вишиті маски для батьків і медиків, а також символічні ляльки-мотанки та збірники з колисковими піснями. Через карантинні обмеження другий рік поспіль вишиті сорочки волонтери будуть передавати не особисто мамам новонароджених, а через головних лікарів пологових будинків. На одну таку вишиванку майстрині Краматорська в середньому витрачають до п'яти годин.

Джерело:https://www.kramatorsk.info/view/262215