Необхідна ізоляція бджіл в період обробки посівів пшениці

Дата: 14.05.2021 17:08

Фото без описуМиколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області повідомляє, що фермерським господарством «АЛЬФА - ТН», голова Пшеничних Микола Миколайович з метою захисту посівів озимої пшениці від хвороб, шкідників та попередження втрати урожаю в майбутньому з 15.05.2021 року планується проведення робіт з оброблення посівів пшениці у фазі від кінця кущення до прапорцевого листа.

З метою усунення негативного впливу на галузь бджільництва від застосування агрохімікатів будуть проводитися обробки посівів озимої пшениці агрохімікатами з 15.05.2021 по 17.06.2021 р у період відсутності льоту бджіл, у ранкові та вечірні години або пахмурі дні, шляхом оприскування наземною апаратурою. Оброблення посівів озимої пшениці буде проводитися засобами захисту рослин на полях, розташованих на території Миколаївської міської ради Слов,янського району Донецької області. Засоби захисту рослин - гербіцид - Дербі, фунгіцид- Амістар Екстра, інсектицид- Енжіо. Стимулятор росту- Вимпел. Всі роботи з пестицидами будуть проведені у відповідності з вимогами Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДCП 8.8.1.2.001-98, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 3 серпня 1998 р. № 1.