На чемпіонаті України по кікбоксингу Лозовой Максим представляв Донецьку область та отримав медаль

Дата: 17.05.2021 08:13

14-15 травня в Харкові проходив чемпіонат України з кікбоксингу федерації ВТКА. На змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх куточків України. Донецьку область представляв спортсмен з нашого клубу Лозовой Максим. Він виступав в двох розділах "лайт-контакт" і "поінт-файтинг". Максим показав гідний результат заробивши срібло в двох розділах. Вітаємо нашого спортсмена і бажаємо подальших перемог в його спортивній кар'єрі.

Спортивну родину Лозових знають не тільки в Райгородку, а й далеко за межами України. На цей раз Лозовой Максим представляв Донецьку область на чемпіонаті України по кікбоксингу. Максим зайняв почесне 2 місце серед 300 учасників ! Вітаю Максима з перемогою