У Слов'янську призначений новий начальник поліції

Дата: 17.05.2021 15:30

Наказом ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Ігор Кулагін призначений тимчасово виконуючим обов'язки начальника відділу поліції Слов'янська. Раніше він обіймав посаду начальника прифронтового відділу поліції Торецька.

Нового керівника особовому складу слов'янської поліції представив начальник Краматорського районного управління поліції Василь Поштак. Він зазначив, що підполковник Кулагін має великий досвід роботи на керівних посадах, а підрозділ є по справжньому боєздатним і готовим вирішувати будь-які поставлені перед ним завдання.

В органах внутрішніх справ Ігор Кулагін працює з 1997 року.

Станіслав Загурський, який раніше обіймав посаду начальника відділу поліції №4 (Слов'янськ) став тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Краматорського районного управління поліції з превентивної діяльності.