До уваги громадян інформація про пляжний сезон в громаді

Дата: 18.05.2021 08:53

Наближається довгоочікувана пора року-літо. А ще наближається спекотна пляжна пора.
На території Миколаївської міської територіальної громади не існує офіційно визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, що відповідають вимогам законодавства щодо безпеки та благоустрою.

Місця стихійного купання, що  самовільно та стихійно використовуються людьми в якості місць для відпочинку, не облаштовані інфраструктурою, необхідною для безпечного і комфортного відпочинку біля води, у зв’язку з чим, при настанні нещасного  випадку громадяни несуть персональну відповідальність за безпеку свого життя і здоров’я.

Ми мріємо про прихід літа, щоб на весь рік зарядитися енергією та позитивними емоціями. Так нехай же ця довгоочікувана пора приносить тільки радість і задоволення і ніщо не затьмарить ці теплі дні. Будьте уважні і обережні!