Дата: 21.05.2021 09:13

В Миколаївській міській раді відбулися установчі збори з формування молодіжної ради при Миколаївській міській раді. До порядку денного було внесено низку питань, а саме: про обрання голови, секретаря установчих зборів (із числа кандидатів в молодіжну раду), визначення кількісного та персонального складу лічильної комісії та затвердження Положення про молодіжну раду при Миколаївській міській раді.

На засіданні була присутня голова ініціативної групи – Валентина Гребенюк, уповноважений представник виконавчого комітету Миколаївської міської ради, яка надала суттєву інформацію про формування молодіжної ради. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення. Зокрема, до нового складу обрано 15 представників громадських об’єднань , відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики.

Завдяки злагодженим діям присутніх засідання пройшло в невимушеній доброзичливій атмосфері.