Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Субсидію призначатимуть у разі своєчасної оплати за електроенергію

Дата: 26.05.2021 11:52
Кількість переглядів: 459

Піклуючись про комфорт клієнтів, енергопостачальник YASNO нагадує: обов’язковою умовою для отримання житлової субсидії є регулярна оплата рахунків за електроенергію та інші комунальні послуги. Через заборгованість за комунальні послуги понад три місяці на суму від 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів громадян), органи соцзахисту можуть відмовити у наданні субсидії. Щоб не допустити цього, важливо контролювати стан особових рахунків та своєчасно вносити платежі.

 

Енергопостачальник YASNO створив умови, щоб клієнти могли дистанційно сплатити за світло одним зі зручних способів: через Особистий кабінет, мобільний додаток YASNO, Viber-бот YASNO-online або сервіси онлайн-оплат. За відсутності заборгованості органи соціального захисту населення автоматично призначатимуть субсидію на наступний період тим домогосподарствам, які отримували її в опалювальному сезоні 2020-2021. При цьому згідно з постановою Кабміну №505 від 19.05.2021 р. до вересня 2021 року до структурних підрозділів соцзахисту населення необхідно подати оновлені документи особам, яким субсидія:

• надавалась у грошовій безготівковій формі;

• була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень; індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи)

; • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Таким субсидіантам необхідно надати до органів соцзахисту населення нову заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, а також декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за її призначенням. «Сплачувати рахунки за електроенергію необхідно щомісяця до 20 числа. Це обов’язок кожного споживача, а також необхідна умова для отримання субсидії. Ми піклуємося, щоб наші клієнти, які отримують допомогу від держави, могли безперешкодно скористатися цим правом. Тому закликаємо контролювати стан особового рахунку та своєчасно сплачувати за світло постачальнику YASNO», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Довідка: YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора