В шкільних закладах Миколаївської міської територіальної громади пройшло свято Останнього дзвоника

Дата: 29.05.2021 21:16

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Сумне для випускників, бо начебто зовсім недавно вони боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда ...

Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки для випускників, а для всіх останніх попереду весела пора літніх канікул. Ось в ці теплі травневі дні в шкільних закладах Миколаївської міської територіальної громади пройшло свято Останнього дзвоника. Керівництво Миколаївської міської ради, члени виконкому, депутати міської ради були присутні на святі. Разом з дирекцією школи вони привітали всіх школярів з закінченням навчального року та побажали випускникам твердо крокувати до обраної цілі і взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. А вчителям та батькам цього дня всі бажали мудрості та терпіння, бо своєю нелегкою працею вони кожен день доводили, що український народ – розумний, інтелектуальний та вірний звичаям і традиціям рідної землі. Закінчилося свято,але скоро літо! Всім гарного настрою і відпочинку! Запрошуємо до перегляду фотозвіту святкування від шкіл громади.