Містобудівні кадастри місцевого рівня будуть отримувати дані автоматично

Дата: 03.06.2021 09:05

Від сьогодні дані у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) будуть автоматично передаватись до містобудівних кадастрів. “Мінрегіон спільно з Мінцифрою працює над цифровізацією регіонів. Єдина державна електронна система у сфері будівництва є одним із локомотивів реформи містобудування. Зокрема, у містобудівні кадастри тепер можна інтегрувати наступні набори даних: Дозвільні документи.

Містобудівні умови і обмеження. Будівельні паспорти. Зазначимо, реалізація оновлення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відбулось в межах співпраці з Міністерством розвитку громад і територій та Міністерством цифрової трансформації та за підтримки USAID/UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».