Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Оголошення про подання проєктів для участі в конкурсі «Громадський бюджет Миколаївської міської територіальної громади»

Дата: 07.06.2021 13:35
Кількість переглядів: 682

                                                                              Шановні жителі громади!                                                           Фото без опису

 З 01.07.2021 розпочинається подання проєктів для участі в конкурсі «Громадський бюджет Миколаївської міської територіальної громади».

Подати проєкт може особа, яка досягла 16-річного віку, є громадянином України, створила ідею щодо покращення Миколаївської міської територіальної громади, оформила її у вигляді проєкту та подала проєкт для участі в конкурсі. Автори подають належним чином оформлені проєкти до міської ради за адресою: м. Миколаївка, площа Енергетиків, 2/14 (відділ економіки та інвестицій) або онлайн на веб-платформі «Громадський бюджет Миколаївської міської територіальної громади» із застосуванням засобів ідентифікації громадян через BankID або ЕЦП за посиланням https://budget.e-dem.ua/1424210800. 

 

 

 

 

 

 

Автор проєкту може подати не більше трьох проєктів (один великий, один середній, один малий).

 

Малі проєкти – це проєкти громадського бюджету, загальна вартість реалізації кожного з яких становить до 50 000,00 грн, середні проєкти - від 50 000,00 грн. до 100 000,00 грн, великі проєкти –від 100 000,00 грн. до 200 000,00 грн.

 

Визначені наступні категорії проєктів на 2021 рік:

  • категорія проєктів «Освіта»

Суттєве вдосконалення умов навчання, інноваційний розвиток, поліпшення матеріально-технічної бази, удосконалення умов перебування у закладах дошкільної, позашкільної, шкільної освіти, упровадження молодіжних ініціатив, створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді.

? категорія проєктів «Охорона здоров’я»

Розвиток медичної інфраструктури, покращення доступу до медичних установ, поліпшення матеріально-технічної бази, організація заходів, направлених на ранню діагностику та профілактику захворювань, пропагування здорового способу життя.

? категорія проєктів «Житлово-комунальне господарство»

Модернізація, реконструкція житлового господарства, енергозбереження тощо, облаштування та озеленення територій, облаштування дитячих майданчиків, вуличне освітлення, поводження з відходами, розвиток пішохідної інфраструктури, запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища, охорона природних ресурсів, посилення громадського порядку, безпека громадян та захист їхньої власності (наприклад, запровадження системи відеоспостереження, пожежної охорони, тощо).

? категорія проєктів «Культура, туризм та спорт»

Організація загальнодоступних місць проведення дозвілля та відпочинку, реставрація архітектурних пам’яток, розвиток туризму (зокрема, зеленого) та туристичної інфраструктури, облаштування велосипедних доріжок, паркувальних місць та пунктів прокату велосипедів, організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави, концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо), розвиток закладів спортивно-оздоровчого напряму, організація спортивних заходів (змагання, марафони тощо).

 

Бланк-заяву проєкту можна скачати на офіційному сайті громади в розділі «Громадський бюджет» за посиланням https://mk-otg.gov.ua/news/1622638385/.

Із методичними рекомендаціями по формуванню проєктної заявки можна ознайомитися: https://rada.info/upload/users_files/04341413/484b6e6e18cb18b40f2fa1a4c8653f5d.pdf 

 

Консультації із написання проєкту можна отримати з 01.07.2021 в відділі економіки та інвестицій за адресою: площа Енергетиків, 2/14, e-mail: invest-otg@ukr.net, тел. 0509469575 (viber, telegram, WhatsApp).

 

Останній день прийому заявок 30.07.2021.

 

Більш детальна інформація про громадський бюджет на офіційному сайті громади в розділі «Громадський бюджет» за посиланням: https://mk-otg.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-15-23-29-01-06-2021/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора