Старенькі пенсіонери-переселенці потребують нашої допомоги

Дата: 08.06.2021 12:00

В Миколаївську міську раду звернулася сім’я переселенців з окупованої території. Стареньким пенсіонерам зовсім ніде жити. Знаєте, коли вік 82 роки, дуже тяжко йти й просити допомоги, але ці люди, дійсно в ній потребують.

Шановні мешканці нашої громади!

Дуже вас просимо відгукнутися тих, хто може надати стареньким житло в оренду за комунальні послуги. Ваша допомога безцінна, старість без житла дуже страшна, тому вони й потребують нашого співчуття в вигляді такої малесенької допомоги, бо, як їм стареньким знайти той куточок домашнього затишку і спокою в незнайомому місті! Щиро сподіваємося на вашу допомогу!