Привітання ветерана праці з 75-річним ювілеєм

Дата: 09.06.2021 15:11

За дорученням Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького та від імені Райгродоцької ради ветеранів Людмила Гончарова привітала ветерана праці Шевелєву Лідію Аркадіївну з 75 – річним ювілеєм. В вітальному слові Людмила Гончарова зазначила, що бути вихователем не просто, це нелегка праця.

Але незважаючи на це, ювілярка 46 років відпрацювала вихователем, із яких 36 років в Райгороцькому дитячому садку-яслі «Ялинка». Всім діткам була другою мамою, віддавала їм частину душі, зігрівала всім серцем. Була вихователем-методистом вищого класу, дітки її любили, батьки безперечно цінували, завжди була енергійною і мудрою. То ж побажаємо їй, щоб благоденство в сім'ї процвітало, не знала вона ні хвороб, ні туги, а кожен день нехай радість доставляє, виконуючи всі її бажання і мрії!