Призупинення освітнього процесу у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Ялинка"

Дата: 10.06.2021 16:20

У зв’язку з проведенням повної реконструкції каналізаційної системи у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради, враховуючи клопотання директора (завідувача) Райгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради № 11 від 01.06.2021 року,  керуючись ст. 28 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

Миколаївська міська рада прийняла рішення призупинити освітній процес у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради з 14.06.2021 р. по 15.07.2021 р.
 Відновлення освітнього процесу здійснити після проведення повної реконструкції каналізаційної системи у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради.