Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Дата: 17.06.2021 13:02

Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради. Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 14 червня  2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала Каліберду  Любов Іванівну щодо призначення на посаду директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 65-к від 16.06.2021 р.   Каліберда Любов Іванівна призначена на посаду директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради на умовах контракту строком на 6 років.