Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради

Дата: 17.06.2021 13:36

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 14 червня  2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала Каліберду  Любов Іванівну щодо призначення на посаду директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 65-к від 16.06.2021 р.   Каліберда Любов Іванівна призначена на посаду директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради на умовах контракту строком на 6 років.