Запрошуємо мешканців Миколаївської громади на святкування Дня Конституції України та Дня молоді

Дата: 23.06.2021 16:21

Святковий концерт до Дня Конституції України та Дня молоді відбудеться 27 червня 2021 року в 16.30 на площі Енергетиків  м.Миколаївка. Запрошуємо мешканців і гостей міста  на святкування. Родзинкою заходу є нагородження переможців конкурсу "Молода людина року 2021". Буде гаряче від пісень гурту " 8 миля" та весело на святковій дискотеці! Ви ще в роздумах чи йти? Не сумнівайтеся- сюрпризів на святі буде вдосталь!

Але незважаючи на покращення епідемічної ситуації в країні, організатори заходу звертаються до гостей із проханням дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.