У День Конституції в Слов'янську вшанували пам'ять Героїв

Дата: 29.06.2021 13:50

28 червня в Слов'янську в рамках святкування Дня Конституції України відбулося покладання квітів до пам'ятних знаків загиблим героям, які захищали цілісність і суверенітет України.

Відзначити це знаменне свято і вшанувати пам'ять захисників України зібралося міське керівництво на чолі з заступником міського голови Слов'янська Юрієм Підлісним, представники силових структур Слов'янська.
Учасники пам'ятної акції вшанували пам'ять загиблих жителів Слов'янська біля пам'ятного знака на перетині вулиць Банківська і Центральна, а також поклали квіти до пам'ятної дошки на будівлі СБУ в Слов'янську.