Спортсмени з Миколаївки стали чемпіонами України з синхронного плавання

Дата: 29.06.2021 13:55

З 21 по 25 червня 2021 року в Одесі паралельно проходили два змагання з синхронного плавання, в яких взяли участь спортсмени з Миколаївки.

Кубок України - це дорослий старт, на ньому виступав перший склад вихованців СК «Енергетик», вони дуже гідно виконали 1 дорослий розряд і посіли п'яте місце.

Другий старт - Чемпіонат України серед дітей від 12 років і молодше.

Для нашої команди це дуже важливі змагання, так як, суперниками стали діти нашого віку і рівня підготовки. Не потрібно забувати, що ще немає і трьох років, як наші спортсмени тільки вчилися плавати!

У цих змаганнях брали участь кращі спортсмени України з Києва, Харкова, Одеси та Миколаєва, всього 70 учасників.

Серед комбінованих груп наша група завоювала першу бронзову медаль (у цьому виді програми брали участь 10 осіб).

У соло наша солістка Єлизавета Дубенко стала третьою.

У дуетах Ірина Худько і Тетяна Пеніна так само були третіми обігнавши суперників з Києва і Харкова.

У мікс дуетах перемогли і стали чемпіонами України Дмитро Онищук та Єлизавета Дубенко.

Тренерський склад команди в особі Ірини Гребеннікової, Марії Панової і хореографа Нелі Огнєвої висловлює величезну подяку СК «Енергетик» за можливість тренуватися в таких прекрасних умовах. А також дякують Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації і ДЮСШ з плавання та синхронного плавання за розвиток і підтримку цього виду спорту.

Джерело: https://nikolaevka24.com/sportsmeny-iz-nikolaevki-stali-chempionami-ukrainy-po-plavaniyu-foto/?fbclid=IwAR1v6p73vnpAzyV_71hJ2t-D0KZ9Hf14UsbiW0EtJ4QPLIO7NyUR_hvmpc0