В Миколаївській міській раді відбулося пленарне засідання 9 сесії 8 скликання

Дата: 29.06.2021 14:53

Фото без описуНа минулому тижні під головуванням міського голови Олександра Гадяцького відбулося пленарне засідання 9-ї сесії 8 скликання. На засіданні були присутні: депутати, керівники установ та підприємств, працівники виконавчого апарату міської ради. На розгляд депутатського корпусу було винесено 64 питання порядку денного.

Серед основних – Про виконання бюджету Миколаївської міської територіальної громади за І квартал 2021 року. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік. Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 22.12.2020 № 40-ІІІ-8 .Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради та затвердження складу адміністративної комісії. Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 25.03.2021р. № 12-VI-8 «Про зміну найменування Комунального підприємства "Комунальник" та затвердження Статуту (нова редакція). Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 28.05.2021 р. № 09-VIII-8 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Донецької області в новій редакції. Про затвердження міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки. Про затвердження Програми забезпечення заходів територіальної оборони на території Миколаївської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та інші. Серед пунктів порядку денного , що потребували роз’яснення,  виникло питання про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік. Сесією під час засідання було затверджено та ухвалено низку інших важливих питань.

Наостанок міський голова Олександр Гадяцький привітав всіх присутніх з Днем Конституції та Днем молоді.