Привітання з Ювілеєм від міського голови

Дата: 30.06.2021 14:00

Сьогодні вітання з ювілейним днем народження приймає староста Малинівського старостинського округу Ігор Миколайович Денисенко.

Шановний Ігоре Миколайовичу!

Щиро вітаємо Вас із золотим ювілеєм — такою прекрасною, важливою датою! Попереду ще багато років творчих рішень, відкриттів, можливостей досягти у житті всього, чого можна побажати. Це можливо здійснити за допомоги Вашого життєвого досвіду, цілеспрямованості, діловитості та впевненості у своїх силах. Бажаємо Вам удачі та везіння. А ще бажаємо Вам дороги до мети без перешкод, бути мужнім і шляхетним та закоханим у життя! Щастя Вам!

З повагою, міський голова Олександр Гадяцький