Як Слов’янськ відзначить День звільнення міста. Анонс заходів

Дата: 02.07.2021 15:35

5 липня Слов’янськ відзначає День звільнення від проросійських окупантів. У місті у цей день пройде низка заходів. Зранку 5 липня о 9:00 пройде урочистий мітинг біля будівлі міської ради. О 9:30 відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків та могил українських воїнів, які загинули під час захисту України. О 17:00 на площі Соборній у центрі міста пройде низка заходів: Історична інсталяція "Війна очима "Чорного тюльпану"; Святковий концерт оркестру ВЧ 3035 НГУ; Святковий концерт творчих колективів; Виставка військової техніки.