В Миколаївській міській раді відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань

Дата: 06.07.2021 13:53

06 липня 2021 року  в конференц-залі  ЦНАПу відбулося засідання  Громадської комісії з житлових питань  при  виконавчому комітеті Миколаївської  міської ради Слов'янського району Донецької області.

Проводив засідання голова комісії, перший заступник міського голови Проскунін Володимир Миколайович.             Були розглянуті наступні питання: надання дозволу на приватизацію житла; про взяття громадян на квартирний облік за місцем проживання; подовження терміну дії ордеру.  З урахуванням рекомендацій комісії відділом концесії та житлових питань підготовлені відповідні проєкти рішень виконавчого комітету.