Дата: 06.07.2021 14:06

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДОНБАСЕНЕРГО» в особі СТРУКТУРНОЇ ОДИНИЦІ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДОНБАСЕНЕРГО»

«Слов’янська теплова електрична станція» повідомляє про отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС. Нарощування золовідвалу № 1 до позначки 79,50 м» від 03.06.2021 № 21/01-20191224902/1. За результатами даного висновку Міндовкілля вважає допустимим провадження планової діяльності після здійснення додаткової оцінки впливу на довкілля.