В Миколаївській міській раді відбулася нарада з представниками фермерських господарств

Дата: 06.07.2021 15:37

Фото без опису05.07.2021 в залі засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбулася нарада під головуванням першого заступника міського голови Володимира Проскуніна за участю старостів старостинських округів Миколаївської міської територіальної громади та представників фермерських господарств територіальної громади стосовно дотримання протипожежної безпеки при виконанні сільськогосподарських робіт.

На нараді було розглянуто низку питань, а саме: забезпечення охорони врожаю 2021 року від пожежі, дотримання суб’єктами господарювання правил пожежної безпеки при виконанні робіт, недопущення підпалювання стерні та сухої рослинності, визначення порядку дій та вирішення проблемних питань під час ведення сільськогосподарських робіт та утримання сільськогосподарських угідь. В ході наради Володимир Проскунін звернув увагу представників сільськогосподарських підприємств про дотримання правил пожежної безпеки при здійсненні господарської діяльності. Головний інспектор відділу запобігання НС Краматорського РУ ГУ ДСНС України у Донецькій області Олексій Яковенко нагадав суб’єктам господарювання про кримінальну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки та недопущення підпалювання стерні. Начальник управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради Тетяна Підгорна довела до учасників наради інформацію щодо змін в законодавстві у сфері земельних відносин. Нарада пройшла плідно та конструктивно.