До уваги мешканців громади

Дата: 08.07.2021 11:14

Тимчасово припинено надання адміністративних послуг щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.

Інформуємо мешканців Миколаївської міської територіальної громади, що з технічних причин відділ «ЦНАП» виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області тимчасово призупинив надання адміністративних послуг суб’єктам звернення щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Відповідними службами вживаються заходи щодо усунення несправності. Про відновлення повноцінної роботи відділу «ЦНАП» повідомимо додатково.

Ви можете звернутися щодо оформлення паспортів до підрозділів ДМС або ЦНАП інших областей України окрім Донецької області.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.