Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні отримувачі субсидії

Дата: 12.07.2021 14:02
Кількість переглядів: 788

Доводимо до Вашого відома, що Постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505 внесено зміни до Порядку про призначення субсидій - передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто, всі одержувачі субсидій, які отримували субсидію через пошту, і надалі можуть отримувати її через пошту. Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

  • у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будівель); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року. Заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, подані за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики від 2 травня 2018 року № 604, в редакції наказу Міністерства соціальної політики від 17 травня 2021 року № 242, залишаються дійсними.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора