Відбулося засідання комісії Миколаївської міської ради

Дата: 13.07.2021 14:24

В мультимедійній кімнаті відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбулося засідання комісії Миколаївської міської територіальної громади з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виконання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.