Фахівцями ветеринарної медицини по всіх населених пунктах Слов’янського району проводиться диспансеризація домашніх тварин

Дата: 15.07.2021 14:09

Фізичним особам, суб’єктам господарювання

На лист Слов’янської районної державної лікарні ветеринарної медицини № 103 від 15.06.2021 року Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області інформує, що з метою забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя району з 04 травня 2021 року фахівцями ветеринарної медицини по всіх населених пунктах Слов’янського району проводиться диспансеризація домашніх тварин, а саме, дослідження на лейкоз, бруцельоз, туберкульоз, щеплення проти сибірської виразки, обробка проти ектопаразитів та заразного вузликоватого дерматиту. У відповідності до ст. 37 п. 7 ЗУ «Про ветеринарну медицину» власники тварин зобов’язані доставляти тварин в зазначені місця або забезпечити відповідні умови за місцем утримання тварин для проведення ветеринарного огляду, діагностичних, лікувально – профілактичних обробок та щеплень.