Аудитом Донеччини донараховано до бюджету мільйони гривень

Дата: 21.07.2021 13:32

З початку 2021 року податківцями Головного управління ДПС у Донецькій області проведено 954 документальні перевірки суб'єктів господарювання. Якщо конкретизувати, то працівниками управління податкового аудиту з початку року проведено 25 планових документальних перевірок і 842 позапланових.

За результатами контрольно-перевірочних заходів донараховано узгоджених зобов’язань на 238,7 млн грн та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 21,9 млн гривень.

З узгоджених податкових зобов‘язань до бюджету вже надійшло 184,1  млн грн, донарахованих за ризикоорієнтованими операціями суб‘єктів бізнесу.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал