Про скликання X сесії Миколаївської міської ради 8 скликання

Дата: 22.07.2021 08:46

06.08.2021 о 14:00 відбудеться Х cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

05.08.2021 о 14:00 оголошується проведення Дня депутата з підготовки матеріалів проєктів рішень Х сесії Миколаївської міської ради 8-го скликання. Місце проведення зал засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проєкт порядку денного Х cесії  Миколаївської міської ради переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2, засідання Х сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).