Оголошено проведення конкурсних відборів проектів для суб’єктів малого і середнього підприємництва

Дата: 22.07.2021 09:47

Порядком використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого підприємництва Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення конкурсних відборів проектів на:

фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області;

часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого підприємництва.

Строк подання заяв на участь у конкурсних відборах – до 31 серпня 2021 року, орієнтовна дата проведення засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва – 29 вересня 2021 року.

Інформація стосовно проведення конкурсних відборів, умови їх проведення, перелік документів, що подаються для участі у конкурсних відборах, розміщена на офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації у розділі «Економіка» - «Малий та середній бізнес» - «Фінансова підтримка суб’єктів МСБ» за наступними посиланнями: