Безкоштовні онлайн- консультації для малих та середніх підприємств

Дата: 28.07.2021 09:41

Фото без описуШановні підприємці!

Запрошуємо до участі у безкоштовних онлайн-консультаціях від провідних міжнародних бізнес експертів Доводимо до Вашого відома, що Міністерством цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили на порталі Дія.Бізнес ініціативу безкоштовних консультацій для малих та середніх підприємств від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрації доступні на порталі Дія.Бізнес за посиланням: bit.ly/3xO9gMg.