В Миколаївській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.07.2021 14:15

28 липня 2021 року під головуванням секретаря Миколаївської міської ради Інни Пересічної та заступника голови комісії першого заступника Миколаївського міського голови Володимира Проскуніна відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також було розглянуто питання про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, ПБП та дітей із сімей СЖО. Під час засідання також надано погодження на цілодобове перебування дітей у спеціальних закладах освіти. Порушувалося питання про надання практичної допомоги щодо подолання складних життєвих обставин, про захист прав та інтересів дітей із сімей СЖО.