Всеукраїнський Форум Україна 30

Дата: 04.08.2021 09:41

Фото без описуВ Україні реалізується проект по відродженню Чорнобиля, який ініційований Офісом Президента України. Про це заявила радниця Міністра захисту довкілля з питань розвитку Зони відчуження Лала Тарапакіна на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Імідж України».

«Дуже багато міфів існує довкола Чорнобиля. Один з них стосується того, чому люди не їдуть в Зону відчуження. Вони вважають, що там місце про смерть, негатив та суворі спогади. Хтось думає, що там небезпечно. Ми будемо цьому приділяти увагу та інформувати більше та краще. З'явився тренд, щоб привозити свого сина в 18 років, щоб здійснити таку собі ініціацію та надати йому величезний урок безпеки, який буде мати значення для всього його життя. Неможливо, коли ти прийшов в команду влади, за короткий час зробити щось революційне. Зараз у Чорнобилі є дивовижне вікно можливостей. Ми робимо величезний проект по відродженню Чорнобиля, який ініційований Офісом Президента України. Це велика програма, яка має на меті перетворення Чорнобиля в місце, яким можна пишатися. Ми зараз оголошуємо про проект «Чорнобиль. Збереження», основна мета якого - це збереження і консервація легендарних об'єктів Прип'яті. Важливо, щоб відвідування Чорнобиля було безпечним», - заявила Лала Тарапакіна.

#forum_ukraine30 #україна30 #ukraines_image_abroad #імідж_україн