В Україні виплатять по 2000 грн. на підготовку дитини до школи: хто отримає допомогу

Дата: 05.08.2021 16:37

Фото без описуВ Україні ввели одноразову грошову допомогу для підготовки дітей шкільного віку до початку навчального року. Розмір такої допомоги визначено в розмірі 2000 грн. на кожну дитину віком від 6 до 18 років (станом на 1 серпня 2021 року) через багатодітних малозабезпечених сімей. Відповідний проект постанови прийнятий Урядом в середу, 4 серпня.

Для отримання одноразової грошової допомоги багатодітна сім'я повинна бути одержувачем державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям станом на 1 серпня 2021 року. Для отримання такої виплати заявнику не потрібно буде нікуди звертатися самостійно. Допомога буде надана автоматично структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних сімей.

Очікується, що одноразову допомогу зможуть отримати 144 717 дітей з багатодітних малозабезпечених дітей. Для цього з Держбюджету виділять 290 млн. грн. в межах коштів, передбачених Мінсоцполітики за бюджетною програмою «Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення».

Джерело: https://slavdelo.dn.ua/2021/08/05/v-ukraine-vyplatyat-po-2000-grn-na-podgotovku-rebenka-k-shkole-kto-poluchit-pomoshh/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=v-ukraine-vveli-edinorazovuyu-denezhnuyu-pomo&utm_content=10921550&fbclid=IwAR0xB5pla9fHV-r1eUBG0qNdl0AUiF_kmAuWefSwkNvaw6JwkrZfIvqVZjA