Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

В Миколаївській міській раді під головуванням міського голови Олександра Гадяцького було проведено засідання постійних комісій

Дата: 05.08.2021 08:52
Кількість переглядів: 259

На цьому тижні в сесійній залі Миколаївської міської ради під головуванням міського голови Олександра Гадяцького було проведено засідання постійних комісій. У роботі відповідних комісій взяли участь депутати, керівний склад Миколаївської міської ради, начальники та спеціалісти структурних підрозділів Миколаївської міської ради.

На засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій було винесено 10 питань порядку денного.Увагу народних обранців привернуло питання по створенню комісії з розгляду та вивченню питання виведення комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» з фінансової та адміністративної кризи та напрацювання пропозицій щодо реформування комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго». Крім цього на засіданні постійної комісії були розроблені наступні питання: Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Миколаївської міської ради;Про договірну роботу; Про затвердження Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Миколаївської міської ради; Про затвердження Положення про Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області та ін. Засідання пройшло плідно та конструктивно.

2.На порядок денний засідання постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, концесії, транспорту і зв’язку, побутового та торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу було винесено питання: Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності Миколаївської міської територіальної громади ; Про передачу основних засобів, нематеріальних активів та матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Миколаївської міської ради на баланс Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької та інші питання.

3. На порядок денний засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту було винесено питання : Про затвердження Програми розвитку освіти Миколаївської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

4.На постійній комісії з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів розглядали питання охорони навколишнього природного середовища, про надання згоди на одержання прав власності на земельні ділянки, про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та питання про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою та ін.

5.На засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів винесли питання про виконання бюджету Миколаївської міської територіальної громади за ІІ квартал 2021 року, питання щодо виконання Програми «Охорона навколишнього природного середовища», про затвердження Програми розвитку освіти, питання щодо складення угод, обговорювали питання щодо внесення змін. Детально розглядалося питання про затвердження рівня середньомісячної заробітної плати, що застосовується при визначенні вартості робіт по реконструкції, капітальному та поточному ремонтах об’єктів, а також питання про затвердження переліку об’єктів комунальної власності та про передачу основних засобів, нематеріальних активів та матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету. Члени постійних комісій розглянули усі питання порядку денного та внесли відповідні рекомендації. За результатами розгляду проєкти рішень буде винесено до розгляду на засідання сесії Миколаївської ради, яка відбудеться 6-го липня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора