Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Спалювання стерні – непоправна шкода довкіллю

Дата: 06.08.2021 12:52
Кількість переглядів: 1364

На превеликий жаль, знову з’являються випадки спалювання стерні на скошених полях! Можливо, випалювання стерні дуже простий спосіб привести сільгоспугіддя до ладу. Це дозволяє заощадити кошти та час на підготовку ґрунтів до сіяння рапсу. Однак мало хто замислюється над тим, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах.

Також, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові й господарські будівлі та призвести до загибелі людей. Так, 05 серпня сталася 3 пожежі на території обслуговування 6 ДПРЗ, між с. Рай- Олександрівкой та м. Миколаївка, біля с. Адамівна та на околиці м. Миколаївкі. В результаті спалювання стерні на полі після збирання зернових, згоріло близько 7 га стерні. Рятувальники звертаються до небайдужих жителів - при виявленні горіння стерні фотографуйте, знімайте відео для більш доказової бази при розбиранні даного факту відповідними фахівцями. Допоможіть покарати паліїв! Звертайтесь до Служби порятунку за номером “101”!

Також, нагадуємо громадянам та сільгоспвиробникам, що за випалювання стерні та сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність! Шановні громадяни! Лише спільними зусиллями ми зможемо захисти навколишнє середовище від протиправного спалювання стерні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора