Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

В Миколаївській міській раді відбулася 10 сесія 8 скликання депутатів Миколаївської міської ради

Дата: 06.08.2021 17:00
Кількість переглядів: 1236

6 серпня під головуванням Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького відбулася 10 сесія 8 скликання депутатів Миколаївської міської ради. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 10 сесії 8 скликання. Депутати працювали над питаннями згідно порядку денного.

Одним з питань на порядку денному сесії було про утворення комісії по розгляду та вивченню питання виведення комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» з фінансової та адміністративної кризи та напрацювання пропозицій щодо реформування комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго». Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.32 Регламенту Миколаївської міської ради Миколаївська міська рада вирішила утворити таку комісію.

Надалі міський голова Олександр Гадяцький доповів про кадрові зміни в міській раді та представив присутнім нового начальника юридичного відділу Миколаївської міської ради Валерія Нікітіна.

 В розділ «Різне» потрапив відео-звіт про роботу в громаді від поліцейських офіцерів сектору взаємодії з громадами відділу превенції Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області , звіт про діяльність Слов'янської окружної прокуратури за 6 місяців 2021 року та питання щодо ситуації, яка склалася в громаді стосовно відключення електропостачання промисловим об’єктам КП «Сервіскомуненерго» Миколаївської міської ради через заборгованість перед ТОВ « Торговельна-електрична компанія (ТЕК)» та пошуки уникнення комунального колапсу в громаді. Розпочинається тотальна робота по відношенню до боржників і буде вона проходити в межах чинного законодавства України.

На засіданні сесії виступила головна лікарка лікарськї амбулаторії м.Миколаївка КП ЦПМСД Тетяна Холостова, яка проінформувала присутніх про стан захворювань на COVID-19 в Донецькій області та стосовно поточного стану справ щодо вакцинації зокрема по Миколаївській громаді. Лікарка детально повідомила про переваги вакцинації та відповіла на питання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора