Поліцейські розкрили розбійний напад на магазин у Лимані

Дата: 12.08.2021 11:28

Зловмисник увірвався в магазин та, погрожуючи застосувати пістолет, викрав з каси 15 тисяч гривень. Нападник не залишив слідів – він був у балаклаві та рукавичках. Щоб вийти на нього, оперативники опитали понад 300 громадян.

Повідомлення про розбійний напад надійшло до чергової частини поліції Лимана від продавчині одного з магазинів. Злочин було скоєно наприкінці червня.

Над розкриттям злочину працювали співробітники управління карного розшуку та оперативники Лимана.

В результаті слідчо-оперативних дій особа, причетна до розбою, була встановлена. Це раніше судимий 15-річний місцевий житель.

Вчора, 10 серпня, затриманому було повідомлено про підозру у скоєнні тяжкого злочину. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Підозрюваний пояснив, що використовував для нальоту іграшковий пістолет, який разом з балаклавою, рукавичками та іншою одежею ретельно сховав. Речові докази вилучені.

Затриманому інкримінується ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій), за що передбачено до 12 років позбавлення волі.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області