Дата: 19.08.2021 09:30

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади: Громадянство України; освіта повна вища архітектурного напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі / в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; стаж організаційної та професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років; вільне володіння державною мовою, аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове, усне), знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність сфери з питань, містобудування та архітектури, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Перелік документів: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік (е- декларування), копію документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка (за наявності), копії документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (атестат про середню освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова"; диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова"; сертифікат зі знання української мови). Звертатись впродовж тридцяти днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14, каб. № 5, тел. 4-22-90.