Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Зустріч Миколаївського міського голови з мешканцям міста Миколаївка щодо ситуації з постачання природного газу

Дата: 25.08.2021 21:04
Кількість переглядів: 1316

25 серпня 2021 року відбулася зустріч Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького, першого заступника міського голови Володимира Проскуніна, начальника юридичного відділу виконавчого комітету Валерія Нікітіна, начальника Відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології Юлії Карпенко,представників КП «Сервіскомуненерго» з мешканцям міста Миколаївка, які тривалий час відключені від комунальної послуги – постачання природного газу.

На адресу виконавчого комітету Миколаївської міської ради та до урядової гарячої лінії протягом місяця надходять багаточисельні скарги мешканців стосовно тривалого відключення послуги з постачання природного газу за наступними адресами:

буд. 7, 39, по вул. Європейська, 21.07.2021 внаслідок стихійного явища (бурелому) було пошкоджено ділянку газопроводу,  станом на 25.08.2021 газопостачання не відновлено;

буд. 2, 3, 4, пров. Шкільний, буд., 1 пл. Миру, 17.08.2021  під час проведення ремонтних робіт Словянським РЕМ було пошкоджено газопровід, станом на 25.08.2021 газопостачання не відновлено.             Працівниками Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації було припинено газопостачання до багатоквартирних житлових будинків шляхом встановлення засувки на вводах в будинки та повідомлено мешканців,  виконавчий комітет Миколаївської міської ради та комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго», що газопостачання буде відновлено лише після укладання договорів технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з суб’єктом господарювання, який має право на виконання вищевказаних робіт

    26.08.2021 року збирається позачергова сесія для вирішення питання з подальшої роботи на яку запрошена начальник Слов'янського управління з газифікації та газопостачання Моргунова В.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора