Всеукраїнський олімпійський урок

Дата: 08.09.2021 16:38

07.09.2021 року у Миколаївській міській територіальній громаді на центральній площі міста був проведений Всеукраїнський олімпійський урок, присвячений відкриттю Олімпійського тижня.Захід відвідали спортсмени, школярі закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської територіальної громади.

Дітей привітали: заступник міського голови - Гребенюк В.П., начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради - Бутко Л.Л. та директор палацу культури - Саруханян А.А. Олімпійський тиждень - спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. Бажаємо перемог нашим спортсменам!