Про скликання XIІ сесії Миколаївської міської ради 8 скликання

Дата: 09.09.2021 09:20

Фото без опису24.09.2021 о 14:00 відбудеться ХІІ cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

23.09.2021 о 14:00  оголошується проведення Дня  депутата з підготовки матеріалів проєктів рішень ХІІ сесії Миколаївської міської ради 8-го скликання. Місце проведення зал засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проєкт порядку денного ХІІ cесії  Миколаївської міської ради переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2, засідання ХІІ сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).