Обмеження «жовтої» та «червоної» зон не стосуватимуться вакцинованих — голова МОЗ

Дата: 10.09.2021 09:29

На засіданні Кабінету Міністрів голова Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив, що більшість обмежень «жовтої» та «червоної» зон не стосуватимуться вакцинованих. Міністр охорони Віктор Ляшко анонсував введення ряду обмежень через карантин. Ми знову можемо повернутися до «жовтого» рівня небезпеки вже наступного понеділка.

Водночас на засіданні Уряду 8 вересня Міністр охорони здоров’я наголосив, що більшість обмежень, які передбачені в «жовтому» та «червоному» рівні епіднебезпеки, не застосовуватимуться в разі, якщо будуть вакциновані колективи або відвідувачі закладів чи різних сфер економіки. Для «жовтого» рівня достатньо однієї дози вакцини, для «червоного» — повний курс вакцинації. «Наслідуючи практику европейських країн, а також США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення проти COVID-19 до звичного. Тому цього тижня ми розпочали з усіма міністерствами працювати над змінами карантинних норм, аби дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям», — підкреслив на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.