Оголошення для мешканців громади

Дата: 24.09.2021 13:31

Шановні жителі громади!

Фото без описуЗапрошуємо Вас до Інформаційного стенду, який буде розташовано біля будівлі виконавчого комітету під час святкування Дня м. Миколаївка 25.09.2021 починаючи з 1700 до 1900 години. З метою розвитку демократичного врядування в громаді виконавчим комітетом за підтримки наших партнерів ГО «Стратегії і технології ефективного партнерства» реалізується проєкт «Зміцнення демократичного врядування. Стратегія для людей». До вашої уваги будуть представлені буклети із короткою інформацією про Стратегію розвитку нашої громади із врахуванням наших спільних досягнень. Це лише перший крок із запланованих для внесення необхідних змін до покращення життя мешканців нашої громади. Проєкт передбачає проведення моніторингу (оцінки) діючої Стратегії та розробку нових заходів, необхідних для підвищення рівня життя наших мешканців. Тісна співпраця всіх мешканців, посадових осіб виконавчого комітету, ГО «СТЕП» дозволить нам РАЗОМ врахувати всі важливі аспекти життя людей. Просимо всіх зацікавлених осіб долучатися до співпраці!