Керівництво Миколаївської міської ради з робочим візитом завітало до Вугледарської міської територіальної громади

Дата: 07.10.2021 18:00

7 жовтня 2021 року керівництво Миколаївської міської ради з робочим візитом завітало до Вугледарської міської територіальної громади.В міській раді Миколаївського міського голову Олександра Гадяцького, заступників міського голови Володимира Проскуніна та Анатолія Ченцова зустрів перший заступник міського голови Вугледарської міської ради Євген Матвієнко.

Головна мета зустрічі - формування сталої співпраці, якісні комунікації у різних сферах життєдіяльності та обмін досвідом в роботі з комунальними підприємствами, зокрема в рамках реформування КП»Сервіскомуненерго». За підсумками зустрічі зроблені певні висновки щодо роботи комунальних підприємств Вугледарської та Миколаївської територіальних громад . При обговоренні питання врегулювання ситуації з комунальним підприємством було видно,що ми рухаємося в правильному напрямку. Нагадаємо,що на 12 сесії Миколаївської міської ради було прийнято рішення дати старт на реформування КП «Сервіскомуненерго». Щоб ця реформа пройшла безболісно для жителів Миколаївки, міська рада прийняла рішення про створення нового комунального підприємства, з яким делегують більшість колишніх функцій «Сервіскомуненерго».