Скасовуються святкові заходи до Дня захисників і захисниць України через поширення COVID-19

Дата: 12.10.2021 19:36

Оголошення

Через темпи розповсюдження захворювання та поширення COVID-19 на території Миколаївської міської територіальної громади, відповідно до виконання протокольного рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаївської міської ради, анонсовані раніше всі масові заходи до Дня захисників і захисниць України, скасовуються. Святкові заходи обмежуються покладанням квітів членами виконавчого комітету Миколаївської міської ради до Братських могил, Пам’ятних знаків,розташованих на території Миколаївської міської ради.