РЕЗУЛЬТАТ КОНКУРСУ на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради

Дата: 13.10.2021 09:18

Відповідно до пунктів 27 та 28 Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200, конкурсна комісія повідомляє, що за результатами конкурсного відбору, переможцем конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради, визнано КОСТРОВУ Ірину Миколаївну.

Відео-презентація перспективні плани розвитку соціального закладу «Центр надання соціальних послуг»

Презентація перспективні плани розвитку соціального закладу «Центр надання соціальних послуг» (Текст)

Протокол №01