Стратегія розвитку під головуванням першого заступника міського голови Володимира ПРОСКУНІНА

Дата: 13.10.2021 09:26

12.10.2021 під головуванням першого заступника міського голови Володимира ПРОСКУНІНА відбулося перше засідання робочої групи з реалізації, моніторингу та актуалізації Стратегії розвитку Миколаївської міської територіальної громади. На засіданні були присутні: секретар міської ради Інна ПЕРЕСІЧНА, заступник міського голови Анатолій ЧЕНЦОВ, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Оксана БИСТРИЦЬКА, Юлія Карпенко, Людмила БУТКО; Валерій НІКІТІН, Світлана КОСЕНКО, Наталія ОСИПЕНКО, посадові особи виконавчого комітету міської ради Галина БІЛОУСОВА, Лілія ЛАШКУН, депутати міської ради Лілія КУЛІШ та Світлана КОПЛЯНОК, в.о. директора КП «Сервіскомуненерго» Валерій ЧЕРТАНОВ, представник СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС Антон ВЖЕЩ та члени молодіжної ради Олексій РОДІОНОВ та Вікторія ЗАДОРОЖНЯ.

На засіданні були розглянуті та затверджені анкети для проведення опитування мешканців та підприємців Миколаївської МТГ, відкориговані показники (індикатори) досягнення стратегічних та оперативних цілей Стратегії а також, сформовано план проведення моніторингу Стратегії для затвердження розпорядженням міського голови.

Детальніше із протоколом засідання робочої групи можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням